PROFIL FESTIVALU

Festival KUMF je víkendový, prakticky vzdělávací program, nabízející mladé generaci pohybové, filmové a mediální workshopy, které si zájemci o konkrétní činnost sami vyberou.

Projekt je určen pro děti ve věku od 7 do 18 let.

Letošní 6. ročník proběhne o víkendu 16. – 17. 4. 2016 ve společenském domě JILM v Jilemnici. Přihlášku vyplňte ZDE do 6. 4. 2016. Těším se na vás!

marekKUMF projektkalendarik kumf-2012-063 kumf-fotograficka-dilna-010


CÍLEM PROJEKTU

je seznámení dětí a mládeže s rozhlasovým a televizním zpravodajstvím, moderováním, muzikálem, filmovým zákulisím, grafikou, hereckou improvizací, světem fotografování a mediální sférou.

UMĚLECKÉ DÍLNY

vedou profesionální lektoři – rozhlasoví a televizní moderátoři, herci, režiséři, produkční, televizní kameramani, muzikanti a filmoví tvůrci.

VIP OSOBNOSTI 

martinek milan peroutka2 tomas3 michaela doubravová Petr

V minulých letech náš navštívili například: herec a moderátor Miroslav Šimůnek, mladá herecká naděje Martin Holec, zpěvačka Kamila Nývltová, sportovní komentátor TV Nova Václav Tittelbach, moderátor publicistických pořadů Martin Veselovský, režisér a herec Tomáš Magnusek, zpěvačka Míša Doubravová a další.

VYVRCHOLENÍM PROJEKTU

Je hodinový gala program, kde účastníci předvedou výsledky své víkendové práce v dílnách za asistence známých osobností.