DÍLNY A LEKTOŘI

ROZHLAS, ZPRAVODAJSTVÍ jana

 

Lektor – Jana Tauchmanová.
Zkušenosti – Český rozhlas Praha, Radio Černá Hora, Radio OK, Hitradio Magic. Zakladatelka dětského rádia Kulíšek.


TELEVIZNÍ MODERÁTOR

Petr

Lektoři – Petr Ticháček 
Televizní a rozhlasový moderátor, organizátor regionálních akcí. Mediální zkušenosti – TV Nova Snídaně s Novou, TV Očko, TV Metropol, Radio Černá Hora.

Martin Král
Zakladatel TV Krkonoše.


MODEROVÁNÍ (veřejných akcí)

lacek

Lektor – Daniel Lacek
Produkční tým Óčko music club. Zakladatel neziskové organizace Ulice dětem a Chocolate City Company. Plně se věnuji problematice: Vztah a vliv streetartových aktivit na vývoj a socializaci dětí a mládeže 21. století.


INTERNETOVÁ MÉDIAjezek

 

Lektor – Petr Ježek
Turnovský a semilský Deník, Krkonošský Deník. Specialista na tištěná a internetová média. Absolvent kurzu copywriting.

Snímek obrazovky 2016-02-23 v 11.45.53

Speciální host – Tomáš Tenkrát
Specialista na PR. Zakladatel a hlavní organizátor hudebních cen Apollo, PR, online PR a část produkce festivalu United Islands of Prague. PR manažer kapel JAR, Monkey Business, Neruda.

Mina2Blogerka Dominika Elischerová
Videa blogy mě baví natáčet, protože tím vyjadřuji své pocity. Ráda ukazuji lidem zážitky, které si mohou užít taky. Dělám to, protože si užívám život a chci, aby si ho ostatní užili také. Proto také ráda vše sdílím nejen přes sociální sítě, ale i při svých každodenních aktivitách  venku, v parku, ve škole i na hřišti se svými kamarády a rodinou.


FOTOGRAFICKÁ DÍLNAmen

 

Lektor – Pavla Mendřická
Profesionální fotografka.


HERECKÁ DÍLNAsousedský bál2

Lektoři – Jana a Bohouš Staňkovi
Vytvoříte si vlastní dílko od scénáře až po jeho realitu. A co s sebou? Sportovní oděv, nejlépe stylizovaný, ať je legrace, popř. rekvizitu, která Vám vyhovuje.


TANEČNÍ DÍLNA

baralenka

 

 

 

Lektoři 

Lenka „Méďa“ Nedvědilová
Barbora Kůrková
Robert Neno Dukato
Naučíme děti základy breakedance, nejtvrdšímu druhu streetdance, který našel své kořeny již v 70’tých letech. Jako náš taneční jukebox si bere tentokráte na starost osvojení základních tanečních pohybů stylu sreetdance (hip-hop, pop/lock, house).


DJ DÍLNA

medailonek_DJLektor – DJ Machal
V květnu roku 2012 odcestoval do anglického Brightonu, kde působil po mnoha menších i větších klubech a čtyř týdenním festivalu Spiegel, který probíhal v centru Brightonu. Po návratu do ČR, jste jej mohli slyšet například na festivalu Hip-hop kemp. V jeho repertoáru můžete najít vše od klasického rapu až po ghettofunk a break beat či funky house.


JOOGLING DÍLNA

davidLektor – David Belza
Věnuji se neziskové organizaci Ulice dětem o.p.s.. Účastním se pro ni dobrovolných, dobročinných a motivačně – vzdělávacích programů a jsem lektorem projektu „Pusťte nás do vašich škol“.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*